В Старосамбірському музеї презентуватимуть книгу Олександра Глінки

logo
115276_v_starosambirskomu_muzeji_prezentuvatimut.jpeg


03 серпня 2017 року в приміщенні Старосамбірського музею на площі ринок, відбудеться презентація нової книги нашого земляка Олександра Глінки.

Про це повідомляє СТАРИЙ САМБІР СЬОГОДНІ з посиланням на Старосамбірські вісті.

Історико-краєзнавча праця дослідника “Місто з минулого – книга друга. Продовження” сала логічним доповненням попередньої книги, з якою читачі змогли ознайомитися восени минулого року.

“Автор в оригінальному стилі описа тогочасний вигляд та історію площі Ринок, окремих будинків та всього міста за останніх 100-150 років. Доповнив цю історію інформацією, яку почерпнув із старої кадастрової карти 1856 року…”, з рецензії історика Зіновія Кутельмаха на книгу О.Глінки “Місто з минулого – книга друга. Продовження”.

Олександр Глінка запрошує мешканців Старого Самбора до міського музею у четвер, 03 серпня 2017 року на творчу презентацію, яка розпочнеться о 16-й годині.

Нагадаємо, що перша книга Олександра Глінки “Старий Самбір за сивиною століть” надрукована дрогобицьким видавництвом «Коло» на  замовлення Старосамбірської міської ради, являє собою ілюстроване історико-краєзнавче видання, зібрання творів та фотографій письменника.

Загальний тираж книги – 300 примірників.

До книги увійшли історичні та краєзнавчі дослідження, які згруповані у трьох розділах: історія давнього Старого Самбора, починаючи з Княжої доби; порівняльний аналіз світлин початку ХХ століття з сучасними їхніми інтерпретаціями; історія корінних Старосамбірських родів.


Реклама

А поділитися?