В Тернопільській ОДА відхилили прохання мерії Львова щодо захоронення сміття на території області

logo
60216_v_ternopilskij_oda_vidhilili_prohannja_me.jpeg


У ТОДА повідомили про неспроможність прийняти значні об`єми сміття - 800 тонн на добу / Фото УНІАНУ ТОДА повідомили про неспроможність прийняти значні об`єми сміття – 800 тонн на добу / Фото УНІАН

Як повідомили УНІАН в прес-службі облдержадміністрації, відповідне рішення прийняли члени ради, розглянувши офіційне звернення від Львівської міської ради.

«В обласну державну адміністрацію надійшов лист від міського голови Львова з проханням тимчасово допомогти місту у захороненні частини твердих побутових відходів. Однак позиція членів Громадської ради така: ми не можемо завозити це сміття в нашу область, це технічна проблема. Крім того, це значні об`єми: 800 тонн на добу», – сказав голова громадської ради при облдержадміністрації Валерій Федорейко.

Читайте такожЛьвівське сміття пробралось на Житомирщину

Він додав, що минулого року в області відбувся перший Всеукраїнський науково-практичний семінар «Диверсифікація джерел енергії: інноваційні комплексні енергетичні системи», де зокрема було представлено різні утилізатори, за допомогою яких можна вирішити проблему зі сміттям.

Як повідомляв УНІАН, 24 січня голова ОДА Степан Барна доручив правоохоронцям, керівникам РДА та керівникам громад посилити контроль за пересуванням сміттєвозів та не допустити завезення в область сміття зі Львова. Зумовлене його доручення було тим, що в Малашівцях та  поблизу Зборова було виявлено несанкціонований скид сміття з чеками з львівських магазинів. 

30 січня на Павлівське сміттєзвалище було несанкціоновано завезено ще 2 фури сміття зі Львова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...