В Угринові родина священика з дня на день чекає виселення

logo
113058_v_ugrinovi_rodina_svjawenika_z_dnja_na_de.jpeg


В Угринові родина священика з дня на день чекає виселення

Верховний Суд України не прийняв до розгляду прохання священика села Угринів Горохівського району протоієрея Ростислава Сапожника.

Священик просив переглянути судові рішення за позовом УПЦ КП про виселення його та його дружини з церковного будинку. Про це повідомляє сайт «Спілки православних журналістів».

Свою заяву священнослужитель подав ще в травні. Верховний Суд остаточно відмовився переглянути рішення Локачинського райсуду від 5 квітня 2016 року, яке до цього залишив у силі і Апеляційний суд Волинської області.

Після вирішальної відповіді Верховного Суду родина священика в Угринові живе під постійним психологічним тиском.

При цьому сім’я фактично не виселена, бо рішенням суду їхні сини, в тому числі один неповнолітній, залишаються проживати у церковному будинку.

Раніше прес-секретар Волинської єпархії УПЦ протоієрей Олег Точинський прокоментував «Району.Горохів» ситуацію в Угринові.

На його думку судові справи навколо церковного будинку дуже схожі на підставні адже аргументи юристів сторони відповідача зовсім не враховувалися. Зокрема, не врахували того, що отець Ростислав Сапожник живе у церковному будинку 18 років, за цей час він платив за комунальні послуги та утримував житло у належному стані.

«В Угринові нівелюється право людей на вільне віросповідання» – зазначив отець Олег Точинський.


Реклама

А поділитися?