В Україні вшанували копів, які героїчно врятували людські життя

logo
128026_v_ukrajini_vshanuvali_kopiv_jaki_gerojich.jpeg


Правоохоронці кажуть, що просто виконували свою роботу.

Українських поліцейських нагородили відзнаками за три неймовірні історії порятунку людських життів. Правоохоронців ушанували за порятунок заручників у психіатричній лікарні Львова та інші, менш відомі геройські вчинки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

“Коли ми почули крики на допомогу, тоді вже вибору не було, було прийнято рішення командиру батальйону про визволення заручників – штурм. Страху, як такого, не було, просто ми робили свою роботу. Ми знали одне – що ми маємо врятувати життя”, – розповідають патрульні, що врятували 75 людей.

ВідеоСучасні герої: троє найкращих українських поліцейських отримали відзнаку за хоробрі порятунки

Інший правоохоронець урятував з-під землі дитину, яку живцем поховала матір. Спершу копи думали, що дитина вже мертва, але маля несподівано для всіх вдалося врятувати. Ще один поліцейський зумів повернути до життя дівчину-потопельницю, котра вже не дихала, коли її витягли з води. “Качав їй грудну клітину, поки не вийшла частина води і вона почала дихати”, – розповів Микола Пономаренко.

Читайте також: У Львові чоловік, який жорстоко зарізав власного батька, взяв у заручники 76 пацієнтів психлікарні

Усі нагороджені правоохоронці кажуть, що радіють не відзнакам, а врятованим життям. І зізнаються, що в критичну мить часу на емоції немає – потрібна лише швидка та правильна дія.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова


Реклама

А поділитися?