В уряді не побачили надзвичайної ситуації у Львові та вимагають відмовитись від політичного піару

logo
102863_v_urjadi_ne_pobachili_nadzvichajnoji_situ.jpeg


Наразі відбувається робоча поїздка до Львова віце-прем’єра Зубка.

У Кабінеті міністрів не побачили надзвичайної ситуації у Львові через проблему із сміттям та закликають відмовитись від політичного піару.

Про це повідомляє прес-служба уряду із посиланням на віце-прем’єр-міністра, міністра регіонального, розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка.

“Держава завжди приходить громадам на допомогу, якщо є надзвичайна ситуація. Так було в Авдіївці та Балаклеї. І так буде завжди, якщо люди потребуватимуть допомоги. Але наразі надзвичайної ситуації у Львові немає. Водночас креативна й інноваційна громада міста потребує допомоги. І ми разом здатні вирішити цю проблему”, – зазначив посадовець.

Він наголосив, що із цього питання потрібно прибрати політичний піар.

“Це – господарське питання, яке потрібно вирішувати з управлінським досвідом”, – підкреслив Зубко.

Сьогодні, 21 червня, у Львові під головуванням Зубка відбудеться нарада за участі керівництва профільних міністерств та відомств щодо впорядкування питань поводження з твердими побутовими відходами.

Читайте також: Захоронення сміття. Екологічна катастрофа загрожує не лише Львову, а всій Україні

Нагадаємо, у Львові від літа минулого року тривають проблеми із вивозом сміття через закриття Грибовицького звалища, де сталася пожежа. Мер Львова Андрій Садовий звернувся до Кабміну з вимогою оголосити в місті надзвичайну екологічну ситуацію через продовження “сміттєвої блокади”.

Очільник міста стверджував, що спроби тимчасово вивозити відходи на інші полігони наштовхнулися на “системний та організований опір”, а директорам інших сміттєвих полігонів, куди побутові відходи хотіли відвозити тимчасово, відчули тиск і погрози.

Згодом прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час селекторної наради з регіонами заявив, що уряд може виділити з держбюджету 50 млн грн для облаштування у Львові міського сміттєвого полігону. 

ВідеоУрядова комісія вирушить до Львова, аби допомогти вирішити проблему утилізації сміття


Реклама

А поділитися?