В Жидачеві почали малювати перший поетичний мурал із віршем Богдана Сольчаника

logo
34767_v_zhidachevi_pochali_maljuvati_pershij_po.jpeg


Мурал з віршем Богдана Сольчаника

Вже через декілька днів буде завершено перший поетичний мурал на стіні багатоповерхового будинку на вулиці вул. Кобзаревій, 3. На муралі волонтер ГО “Народний Легон” Орест Гаврильчук зобразить цитату з вірша героя небесної сотні Богдана Сольчаника.

Як повідомив волонтер Тарас Матвіїв мурал присвячений 3-й річниці революції гідності.

Дивися прямо,щоб не зустріти гординю і сестру її зневагусеред голів тих хто нижчеі не побачити її в очах тих хто вгорі.

Будь твердим, щоб світ не роздавив тебеНе дай зачерствіти серцю, бо тоді помре у тобі людина.Прокидайся на світанку, гаси багаття і збирайся в дорогуСонце вже встало – ти не будеш один.

Серед тих, хто одного разу вирішив йтиТи місток – бо за тобою йтимуть ті, які ще сплятьна грудях жінки.Йди і вір, що хоча б одному з мільйона трапиться(допоможе) твій слідКоли його покличе небокрай.

Богдан СольчаникДовідка: Богдан  Сольчаник – український історик, громадський діяч, викладач Кафедри нової та новітньої історії України Українського католицького університету у Львові. З 2013 року і до смерті — готував до захисту при Варшавському університеті дисертацію «Виборчі практики в малому західноукраїнському місті 1965–2006 роки».Загинув від кулі снайпера на Майдані 20 лютого 2014 року. Герой України. У понеділок, 25 липня 2016 року, Богданові Сольчанику виповнилося б 31 рік.


Реклама

А поділитися?