В Жовківському районі під час пожежі сухої трави загинув чоловік

logo
116847_v_zhovkivskomu_rajoni_pid_chas_pozhezhi_s.jpeg


Новини, 02.08.2017

02.08.2017, 08:03

Жовковский район, горит трава, погиб человекВ Жовківському районі під час гасіння пожежі сухої трави у села Річки було виявлено тіло чоловіка. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

1 липня о 15:28 під час гасіння пожежі сухої трави у с. Річки Жовківського району було виявлено тіло жителя с. Шабельня Жовківського району, 1952 року народження. Тіло направлено на експертизу в морг Жовківської ЦРЛ. Обставини події та причина смерті встановлюються, ведеться слідство.

В Жовковском районе во время тушения пожара сухой травы в села Речки было обнаружено тело мужчины. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

1 июля в 15:28 во время тушения пожара сухой травы в с. Реки Жовковского района было обнаружено тело жителя с. Шабельня Жовковского района, 1952 года рождения. Тело направлено на экспертизу в морг Жовковской ЦРБ. Обстоятельства происшествия и причина смерти устанавливаются, ведется следствие.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?