Вантажівки зі сміттям зі Львова таємно вивезли в Дніпропетровську область

logo
23947_vantazhivki_zi_smittjam_zi_lvova_taemno_v.jpeg


Протягом тижня зі Львова таємно вивезли 17 вантажівок сміття, загальна вага якого становить майже 600 тон, в місто Синельникове Дніпропетровської області.

Про це повідомляє місцевий ресурс Синельникове.

За даними видання, десять фур зі львівським сміттям прибули в місто в ніч з 13 на 14 вересня, ще 17 вантажівок прибуло в ніч на 15 вересня і скинули вантаж на місцевому полігоні сміттєвих відходів.

Місцеві жителі вийшли на акції протесту. Згідно з повідомленням, полігон в Синельниково займає площу два на два кілометри з заглибленням 3-4 м. При цьому місцеве звалище фактично повністю заповнена і знаходиться на межі закриття, зазначено в повідомленні.

Після чергового прибуття фур поліція зафіксувала факт нелегального вивезення сміття.

У місті пройшли акції протесту. 16 вересня депутати Синельниково зібралися на позачергову сесію, щоб заборонити ввезення львівського сміття.

Раніше мер Миколаєва Олександр Сенкевич скасував своє розпорядження про прийом сміття зі Львова місцевим полігоном твердих побутових відходів.

Нагадаємо, колапс системи утилізації сміття у Львівській області стався після інциденту на сміттєзвалища у селі Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області, де сталася пожежа.

30 травня приблизно о 15:30 на звалищі сталося обвалення сміття. Під завалами опинилися троє пожежників і один комунальник. Тіла загиблих пожежних виявили 31 травня.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...