Вартість проїзду в електротранспорті Львова може зрости до 3 гривень: подробиці

logo
114476_vartist_projizdu_v_elektrotransporti_lvov.jpeg


У Львові все таки планують збільшити вартість проїзду в електротранспорті міста.

Як випливає з проекту рішення виконавчого комітету ЛМР, який сьогодні, 25-го липня був опублікований на сайті міської ради, вартість загального квитка планують встановити на рівні 3 гривень, а пільговий тікет коштуватиме 1 гривню 50 коп., інформує сайт 032.ua.

Як зазначено в документі, “Львівелектротранс” за 2016 рік отримав збитки в розмірі 61 215,3 тисячі  гривень. Водночас, у виконкомі визнають, що навіть підняття цін на проїзд, не вирішить проблеми збитковості комунального транспорту.

“При цьому, підвищення тарифу до 3,0 грн. не вирішить в повному обсязі фінансові проблеми підприємства, проте дасть змогу не допустити заборгованості по заробітній платі, за енергоносії та підтримувати в належному стані існуючий рівень виробничої бази та рухомого складу, не скорочуючи обсягу послуг з пасажирських перевезень”, – йдеться документі.

Зазначимо, що рішення щодо підвищення вартості проїзду ще не є остаточним. В понеділок, 7-го серпня, о 18:00, в мерії відбудуться громадські обговорення щодо цього питання. 

Нагадаємо, що раніше у “Львівеелктротрансі” заявляли про необхідність збільшити тарифи на проїзд до 4,25 грн за загальний квиток, та 2,25 за пільговий. Однак проти цього виступив міський голова Львова Андрій Садовий. 

А поділитися?Вам має сподобатись...