Ватерполісти ЛУФК – бронзові призери юнацького чемпіонату України

logo
36226_vaterpolisti_lufk_bronzovi_prizeri_junack.jpeg


У Одесі 24-28 жовтня 2016р. відбувся третій, фінальний тур чемпіонату України з водного поло серед юнаків віком до 14 років.

У зв’язку з тим, що цей вік у Львівському училищі фізичної культури є селекційним, юні ватерполісти училища виступали у чемпіонаті двома командами, утворивши спільні колективи з тими дитячими осередками, з яких вони прибули на навчання: ДЮСШ №3 та «Євроспорт».

Команда «ДЮСШ №3 – УФК» отримала у Одесі 3 перемоги, два матчі заграла внічию і у підсумку набрала 21 очко, що дало їй третє місце у підсумковій турнірній таблиці.  Від переможця – ужгородського «Динамо» команда відстала лише на 1 очко. У складі команди бронзовими призерами юнацького чемпіонату України стали дев’ятикласники Федорко Захарій (на фото), Воробець Роман, Булачек Володимир, Панченяк Владислав, восьмикласники Толстіков Артем, Петрусенко Артемій, Потерейко Артур та семикласник Агаджанов Чінгіз.

Команда «Євроспорт-УФК» двічі перемагала і у трьох поєдинках зазнала поразки. В активі хлопців 10 набраних очків і 5 місце у чемпіонаті. За команду виступали дев’ятикласники Балух Ігор, Гнідь Остап, Посівнич Олег, Степанюк Віталій, Толстой Богдан,восьмикласник Самсонов Єгор та семикласник Буць Ян-Данило.

Результати ігор команди «ДЮСШ №3 – УФК» у ІІІ турі: ДЮСШ Одеса 14:8, «Динамо» Ужгород 7:7, «Євроспорт-УФК» 9:7, зб. Харківської обл. 4:4, УФК Харків 9:4.

Результати ігор команди «Євроспорт – УФК»: УФК Харків 15:7, зб. Харківської обл. 12:14, «ДЮСШ №3 – УФК» 7:9, ДЮСШ Одеса 14:7, «Динамо» Ужгород 8:10.

Підсумкове турнірне становище команд:

1. «Динамо» Ужгород
22 очки
2. Зб. Харківської обл.
22
3. «ДЮСШ №3 – УФК» Львів
21
4. ДЮСШ Одеса
12
5. «Євроспорт-УФК» Львів
10
6. УФК Харків
0

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...