Важка форма менінгококової інфекції на Львівщині забрала життя трирічної дівчинки

logo
141482_vazhka_forma_meningokokovoji_infekciji_na.jpeg


З високою температурою дівчинку забрали в лікарню з дитячого садка, однак медики не змогли врятувати життя маленької.

Про це йдеться у відеосюжеті телеканалу 1+1, повідомляє сайт 032.ua.

Жахливий інцидент стався в одному із дитячих садків на території Львівської області. Рідні дівчинки розповідають, що ще напередодні трагедії малеча почувала себе нормально, однак вже наступного дня в неї піднялася температура, а з дитячого закладу її довелося госпіталізувати в лікарню. Вже там лікарі діагностували в неї  важку форму менінгококової інфекції. 

Медичний персонал лікарні, в яку привезли маленьку пацієнтку зазначають, що взагалі не мали шансів врятувати життя дівчинки. Так, за словами в.о. головного лікаря Дрогобицької лікарні Юрія Стапяка, перебіг захворювання був блискавичним.

“Як правило, у більшості випадків діти не виживають при такій формі менінгококової інфекції”, – зазначив Стапяк. 

Тепер батьки дитячого садка вимагають негайно закрити заклад на карантин, адже переживають за своїх дітей. Зазначають, що влітку цього року тут вже був подібний випадок, кол лікарі в одного з вихованців цього дошкільного закладу виявили серйозну форму менінгіту. 

Однак фахівці зазначають, що закрити садок не можуть, адже при менінгіті карантин не передбачений. Тому просто обмежились дезинфекцією приміщення дитсадка та запевняють батьків, що хвороба відступила. 

Читайте також на нашому сайті: 

Як зараз живе 12-річна школярка, яка у вересні народила у Львові дитину, – ВІДЕО.


А поділитися?