«Велику частину сміття вивезено не на полігони, як обіцяв пан губернатор, а на перевантажувальну станцію», – Садовий

logo
110746_veliku_chastinu_smittja_vivezeno_ne_na_po.jpeg


19003918 ak«По ситуації зі сміттям. У четвер обласна рада своїм рішенням затвердила передачу функцій з вивезення та утилізації ТПВ державній адміністрації та погодилась прийняти від нас кошти у розмірі 600 мільйонів гривень протягом двох років. Таким чином ми повністю виконали умову ультиматуму щодо зняття блокади з міста.

Хочу зазначити, що процес очищення майданчиків у місті за невеликими винятками практично завершився. Щоправда, велику частину сміття вивезено не на полігони, як обіцяв пан губернатор, а на перевантажувальну станцію на вулиці Північній в межах міста», – прокоментував рішення сесії Львівської обласної ради щодо передачі функцій з вивезення та утилізації ТПВ державній адміністрації мер Львова Андрій Садовий.

«Тиском і шантажем нас змусили до певних поступок та відкупу. Не знаю, що ще ця влада придумає для упокорення Львова в майбутньому. Наша прямота не всім подобається. Однак, знаю одне – львів’яни законослухняні і поважають державу, але в принципах не здаються», – додав Андрій Садовий.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...