Верховинці ткатимуть килими та рушники на львівському різдвяному ярмарку

logo
40663_verhovinci_tkatimut_kilimi_ta_rushniki_na.jpeg


Про це розповіла арт-директор компанії “Львівські ярмарки” Ольга Гренюх.

У Львові вже готуються до Різдва. З 10 грудня на проспекті Свободи запрацює “Різдвяний ярмарок”. Дерев’яні будиночки будуть на площі Ринок, поблизу парку Костюшка та на проспекті Свободи. Загалом 180. Традиційно на відвідувачів чекає безліч розваг – “Фестиваль вертепів”, інтерактивна вистава просто неба “Святий вечір” та новинка ярмарку.

   “Цього року ми започатковуємо новий проект “Різдвяна алея” біля парку Костюшка. Там буде встановлена така дитяча країна з безліччю цікавих атракціонів для дітей та дорослих. Окрім цього, у рамках “Різдвяного ярмарку” цьогоріч працюватиме народна майстерня з ткацтва. На очах у відвідувачів майстри з Верховини ткатимуть килими та рушники за автентичною технологією”, – розповіла арт-директор компанії “Львівські ярмарки” Ольга Гренюх, інформує 032online.com.

   На ярмарку продаватимуть сувенірну продукцію підприємці з різних міст України. У спеціально відведених будиночках продаватимуть лише слабоалкогольні напої.

Нагадаємо, Серце Гуцульщини – Верховина – розкинулося серед карпатських лісів. Подалі від людських і мирських клопотів мешканці Верховини творять власну історію, зберігають традиції, працюють над розвитком інфраструктури.

muzej-gutsulshhyny-2-800x600


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...