Ветерани АТО заблокували засідання Львівської міськради

logo
27327_veterani_ato_zablokuvali_zasidannja_lvivs.jpeg


Учасники АТО заблокували роботу Львівської міськради, депутатам довелося призупинити пленарне засідання.

До зали увійшли близько 30 протестувальників, які вимагали розпочати процес виділення землі учасникам АТО у межах Львова для індивідуального будівництва, – пише Громадське.

Також було підняте питання про ухвалу отримання земельних ділянок між промисловою зоною Рясне і житловим мікрорайоном Білогорща.

Депутати Львівської міськради оголосили на сесії перерву для того, аби розробити новий проект ухвали, що стосується виділення землі учасникам АТО.

За словами в.о. голови Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в.о. керівника міського Центру надання послуг учасникам бойових дій Оксани Рубай, це питання не може прискоритись.

Земельні ділянки між Зимною Водою та Рясним, які планують передати екс-бійцям, ще не належать Львову. А процедура передачі цього району від громади Пустомитівського району львів’янам ще не проведена. Тому ухвала Львівської міськради не означатиме можливість користування цими землями.

Нагадаємо, що 13 вересня у перший день нової сесії Львівської обласної ради під її стінами пікетували одразу три групи незадоволених львів’ян.

Всього


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...