Ветерани спорту Львівщини – серед переможців легкоатлетичних пробігів

2 квітня 2017 року в Києві відбувся ХХ відкритий легкоатлетичний пробіг, присвячений пам’яті С.Ф. Самойленка. Зі всієї України зібралося близько 400 учасників, яким потрібно було подолати кросові дистанції довжиною 1 км, 3 км та 12 км залежно від віку учасників, які були поділені на 13 вікових категорій.

Від Львівщини змагалися 6 ветеранів спорту і всі стали призерами. Перше місце в абсолютному заліку серед жінок на дистанції 12 км виборола Марія Островська. На цій же дистанції 2 місце посів Роман Павлів. У своїх вікових категоріях переможцями стали також Василь Крупський, Ігор Лисий та Ігор Соболевський. Друге місце у віковій групі 65-69 років на дистанції 12 км посів Іван Урущак.

Також 2 квітня в Одесі відбувся 8-й Одеський марафон “Self-Transcendence”. Учасники мали змогу подолати дистанції від 5 кілометрів і до класичної марафонської дистанції (42 км 195 м). На цих змаганнях представниця Львівщини Ольга Стадник посіла 4 місце в загальному заліку на марафонській дистанції (42 км 195 м).

Вітаємо усіх переможців та бажаємо провести весь біговий сезон на такому ж високому рівні!

Тамара Левчичова, голова ГО «Львівська обласна спілка ветеранів спорту «Фенікс»»