Ветерани спорту Львівщини відзначилися на легкоатлетичних змаганнях в Польщі

22-23 квітня 2017 року в місті Тарнобжег в південно-східній Польщі відбувся відкритий чемпіонат Польщі з бігу на шосе.

Усі учасники, яких налічувалось близько однієї тисячі, були поділені на 12 вікових груп й яким необхідно було подолати 10-кілометрову дистанцію.

Ветерани спорту Львівщини завжди активно беруть участь у змаганнях разом із польськими ветеранами й демонструють при цьому неабиякі результати. Зокрема, у своїх вікових категоріях перші місця вибороли Василь Тетерка (М 60) та Віктор Стародубцев (М 40), а у віковій групі понад 70 років Василь Крупський фінішував третім.

Загалом в абсолютному підрахунку результатів Віктор Стародубцев посів 2 місце серед 180 заявлених учасників.

Цими ж днями в місті Катовіце також відбувся 10-кілометровий легкоатлетичний пробіг, в якому відзначилася львів’янка Марія Островська, яка виборола у своїй віковій групі 1 місце.