Ви вирішили присвятити велику частину свого життя служінню – Садовий про працівників поліції

logo
117863_vi_virishili_prisvjatiti_veliku_chastinu_.jpeg


Ви вирішили присвятити велику частину свого життя служінню - Садовий про працівників поліції

На початку серпня в Україні відзначають День Національної поліції. З цієї нагоди сьогодні, 3 серпня, в Головному управлінні Національної поліції у Львівській області відбулись урочисті збори працівників поліції Львівщини. Від громади міста Львова працівників поліції привітав міський голова Львова Андрій Садовий та вручив їм подяки за сумлінне виконання службових обов’язків та охорону людського життя.

«Непросто працювати в сьогоднішніх умовах, коли недостатньо якісних фахівців і рівень зарплати не такий, як би хотілося мати, але ви, всі присутні в цьому залі, вирішили присвятити велику частину свого життя служінню. Служити – означає віддавати себе, свій час, дуже часто своє здоров’я, і так буває, що й своє життя для того, щоб іншим було краще. Дуже часто людей, які служать, не до кінця розуміють рідні, друзі. Але найважливіше – щоб було внутрішнє розуміння – коли ти живеш в гармонії зі своїми думками, помислами, і цю гармонію, харизму, бачать люди, які є поруч з тобою, які вірять в тебе.

Багато можна говорити і хорошого, і поганого про поліцію, але завжди, коли є біда, 99% людей телефонують в поліцію і просять допомоги. І від дій поліції залежить дуже багато. Тому вітаючи вас сьогодні з вашим святом, хочу, щоб ви глибоко розуміли це поняття служити – віддавати себе. Життя минає достатньо швидко, але коли ти в гармонії і тебе не мучить власне сумління, це велике щастя», – зазначив у вітальному слові до працівників поліції міський голова Львова Андрій Садовий.

Відтак, за сумлінне виконання службових обов’язків, фаховість, дотримання присяги на вірність народу України, забезпечення охорони прав і свобод громадян-мешканців м. Львова, та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України, міський голова Львова нагородив подяками працівників поліції.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...