Видавнича спілка ім. Юрія Липи буде представлена на Форумі видавців у Львові

logo


З 15 по 18 вересня у місті Лева відбудеться 23-й Міжнародний «Форум видавців». Цей захід має реноме найбільшого, найавторитетнішого та найпопулярнішого книжкового фестивалю як в Україні, так і в Східній Європі. Тому УВС традиційно візьме в ньому участь.

Видавництво представить твори Леоніда Мосендза, Володимира Косика, Василя Косаренка-Косаревича, Юрія Липи, Валентина Мороза, Бориса Вітошинського та інших авторів. Чимало цих праць є рідкісними або друкуються вперше.

Слід зазначити, що завдяки УВС та волонтерам, на Форумі будуть представлені унікальні видання української діаспори. Зусиллями українських емігрантів зрощувалися нові паростки державності, які були з часом перенесені на рідну землю. Звертаємо увагу на рідкісні видання визначних українських авторів, які волею долі творили у вимушеному вигнанні. Очевидно, що туга за Батьківщиною і віра у її свободу ставали для них невгамовною мотивацією залишити спадок нашого героїчного минулого та уберегти від помилок, які так часто супроводжували наш народ у різні періоди історії. УВС представить ці автентичні видання, більшості з яких півстоліття авторства, але які з часом тільки набули інтелектуальної ваги і стали джерелом мудрості для теперішніх поколінь українців.

Тож видавництво «УВС» запрошує всіх охочих відвідати книжкові павільйони та заходи на Форумі, де будуть представлені книги видавництва:

Павільйон № 65 на проспекті Свободи (Театр опери та балету ім. С. Крушельницької).

Павільйон № 9 подвір’я Палацу Мистецтв і Палацу Потоцьких (вул. Коперника).

Презентація книги Степана Шухевича «Моє життя» в п’ятницю 16 вересня о 16.00 у Музеї мистецтва давньої української книги (вул. Коперника, 15а).

Презентація спогадів провідного діяча ОУН Миколи Климишина «В поході до волі» у суботу 17 вересня о 13.00 у готелі «Жорж» (пл. Міцкевича, 1).

Презентації відбуватимуться за участю головного редактора часопису ОУН «Шлях Перемоги» Віктора Рога та історика, дослідника українського визвольного руху 1920-50-х рр. Миколи Посівнича.

УІС