Відбувся Чемпіонат Львівської області з тхеквондо (ВТФ) серед кадетів

logo
64284_vidbuvsja_chempionat_lvivskoji_oblasti_z_.jpeg


11-12 лютого в м.Городку за підтримки Управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівської обласної федерації тхеквондо ВТФ відбувся відкритий Чемпіонат Львівської області з тхеквондо (ВТФ) серед старших юнаків та дівчат (кадетів) 2003-2005 р.н. До участі у змаганнях зголосилася команда м. Ужгород (Закарпатська область).

Під час урочистої церемонії відкриття змагань Подяками Львівської обласної федерації було відзначено кращих тренерів та суддів 2016 року.

За результатами змагань в особистому заліку «золото» здобули такі спортсмени:  Костів Микола ( в/к до 41 кг, м.Сколе); Бабяк Маркіян (в/к до 45 кг, м.Львів); Морміль Арсеній (в/к до 49 кг, м.Городок); Антонишин Максим (в/к до 65 кг, м.Городок); Жоріна Анна (в/к до 41 кг, м.Львів); Дунас Тетяна (в/к до 47 кг, м.Городок); Веселовська Наталя ( в/к до 51 кг, м.Городок);

Другі місця посіли: Матусякевич Маркіян ( в/к до 37 кг, м.Сколе); Ражник Богдан (в/к до 41 кг, м.Львів); Ольховик Владислав (в/к до 45 кг, м.Львів); Демчик Назар (в/к до 49 кг, м.Львів); Микулич Вадим (в/к до 61 кг, м.Сколе); Смірнова Софія (в/к до 41 кг, м.Городок); Яким’як Марта (в/к до 47 кг, м.Городок); Мусатова Вікторія (в/к до 51 кг, м.Городок).

Третє місце вибороли: Смілка Богдан (в/к до 37 кг, м.Городок); Приходько Данило (в/к 41 кг, м.Львів); Ольховик Владислав (в/к до 45 кг, м.Львів); Струтинський Ігор (в/к до 45 кг, м.Львів); Матющенко Богдан (в/к до 45 кг, м.Дрогобич); Сидоренко Данило (в/к до 61 кг, м.Городок); Байдюк Софія (в/к 47 кг, м.Городок)/

Роботу суддівського корпусу змагань очолив, суддя І категорії  Ленець Євген.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:

А поділитися?Вам має сподобатись...