Відходи тваринного походження прибрали після погрози активістів перекрити дорогу на Львів

logo
108884_vidhodi_tvarinnogo_pohodzhennja_pribrali_.jpeg


5Відходи тваринного виробництва, які виявили мешканці села Підберізці, були прибрані. Про це зазначив в коментарі для Форпост, Юрій Стасіна, житель с. Підберізці (Пустомитівського району).

“В нашому селі Підберізці ще з 2014 року незаконно утилізує свої відходи підприємство «Плай». Вони мають право на переробку м’яса, але, крім того, тут же відбувається забій худоби, відходи від якого скидаються або просто неба, або палять на території. Нещодавно наші активісти виявили цілі купи напіврозкладених тіл тварин біля наших будинків, в лісосмузі. Нашому терпінню прийшов кінець. Ми вже готові були перекрити дорогу”. – розповів Юрій Стасіна

За словами активіста, після його звернення до екологів та преси, в той же день відходи були закопані.

“Знову ж таки, не захоронені, з подальшою дезинфекцією, як мало би бути згідно з ветеринарно-санітарними нормами, а просто прикопані землею. Це не вирішує нашої проблеми в цілому, оскільки забій відбувається регулярно, а відходи скидаються  де завгодно.

Закопали лише викинуті розкладені голови, проте це не вплинуло на каналізацію, яка тече під нашими вікнами. І аж ніяк не впливає на проблему незаконного виробництва самого ТзОВ «Плай», яке займається виробництвом м’яса та м’ясних продуктів, побудоване всупереч усім правилам та нормам (близько 150 метрів від житлової зони). Мало того, кістки та шкіру вбитих тварин час від часу спалюють на території виробництва, що спричиняє сморід та їдкий дим. Ми навіть не можемо випустити дітей на вулицю.” – зазначив Юрій Стасіна.

Нагадаємо, мешканці Підберізців погрожували перекрити дорогу через скидання відходів тваринного походження неподалік їхніх будинків. Тоді Юрій Стасіна в коментарі Гал-Інфо розповідав, що звертався неодноразово до правоохоронних органів, але реакції не було.

«Ми з сусідом звертатися до поліції, натомість проти мене почалися репресії. Мені підкинули гранату та намагалися підставити. Хотіли налякати, знаючи, що я був в АТО, думали, що я доброволець, а те, що я служу й далі, вони цього не знали.Більше того, після розголосу, мені погрожував сам власник підприємства», – зазначав Юрій Стасіна.


Реклама

А поділитися?