Виділена Львову ділянка є непридатною для полігону та сміттєпереробного заводу

logo
64424_vidilena_lvovu_diljanka_e_nepridatnoju_dl.jpeg


66

Науково-експертна група дійшла висновку, що земельна ділянка на території колишнього гірничо-хімічного підприємства “Сірка” розташована в карстово небезпечній зоні, де не можна облаштовувати полігони, повідомляє прес-служба ЛМР.

Група зазначила, що ділянка не відповідає вимогам державних будівельних норм.Все через те, що ділянка розташована на недостатній відстані від відкритих водоймищ, культурно-оздоровчих об’єктів, водозаборів, заповідних територій національного та європейського значення.

На місці сірчаних кар’єрів утворились озера, приблизною площею 700 га.  Недалеко від промислового майданчика протікає річка Шкло, яка впадає у Сян, а та – у Віслу басейну Балтійського моря.

Група вважає, що все це робить недопустимим створення сміттєсховищ і екологічно загрозливих підприємств на цій території.

“Просимо громади Львівщини допомогти громаді Львова у скрутній ситуації, що склалася з видаленням відходів з території міста, шляхом сприяння почерговому, в узгоджених обсягах прийняттю відходів Львова на своїх смітєзвалищах до часу спорудження санітарно безпечного підприємства обробки твердих побутових відходів. Таке підприємство знешкоджуватиме не лише відходи міста Львова, але й відходи інших громад краю”, – зазначено у висновках роботи науково-експертної групи.

Читайте також:

У трьох львівських поліклініках запровадять електронний запис до лікаря

Львову надають ділянку для створення полігону з переробки сміття

Молодь може отримати ₴75-тисячний грант від президента

А поділитися?Вам має сподобатись...