Відома співачка запланувала весілля з героєм АТО

logo
vidoma_spivachka_zaplanuvala_vesillja_z_geroem_ato.jpg


Відома львівська співачка, заслужена артистка України Наталка Карпа розповіла, як розпочалася її історія кохання з героєм АТО Титановим Джексоном. Співачка зізналася, коли планує весілля та як знайомила коханого з батьками. Про це йдеться у матеріалі щотижневої газети Волинські Новини від 7 липня (№23).

«У ЖЕНІ ПОБАЧИЛА ТЕ ОСОБЛИВЕ, ЩО ДАВНО ШУКАЛА В ЧОЛОВІКАХ»

– У вас було чимало концертів у зоні АТО. Які запам’яталися найбільше?

– Кожен концерт для учасників АТО важливий і особливий. Багато разів виступала й завжди по можливості погоджуюся на такі запрошення, адже для наших воїнів, поранених бійців у госпіталях – це великий заряд позитиву та енергії. Особливо запам’яталися два. Перший – коли ми виступали з «Жіночим концертним батальйоном». У госпіталі був хлопець, який після виступу підійшов до артистів і зізнався, що минулого разу, як ми приїжджали, він навіть не міг підвестися з ліжка, а сьогодні, нехай із залізними пластинами, та все ж таки прийшов на концерт. Ми всі ледь стримували сльози. І тут Анжеліка Рудницька каже, що раз всередині у нього є залізні пластини, то він – Іron man. І хлопець ніби заново народився. Він уже з нами і сміявся, і розповідав смішні історії так, що сміялися ми. Тому такі зустрічі – це і своєрідна терапія. Вона дуже потрібна. А ось другий раз – це був концерт у Дніпровському госпіталі перед Новим роком разом з гуртом «Антитіла» на запрошення героя АТО та заступника мера Євгенія Терехова, Титанового Джексона. А вже через три дні Євгеній приїхав до Львова. Так почалася наша історія кохання – в саму новорічну ніч.

– Як саме і коли Євгеній вам освідчився?

– З пропозицією руки і серця взагалі вийшов чудовий сюрприз. У переддень Святого Валентина я була у Львові, Женя – в Дніпрі. Принаймні, так я тоді думала. Він приїхав за півдня з Дніпра до Львова, домовився з Тарасом Тополею та командою «Антитіла», що заманить мене на їхній концерт і просто перед півторатисячною аудиторією освідчиться. Так усе й сталося. Скажу відверто, що була неймовірно приємно шокована. Взагалі такого не очікувала.

Коханий шокував Наталку привселюдним освідченням

– Чи сподобався майбутній чоловік вашим батькам?

– Познайомила їх на Різдво. Ми зустрічалися лише тиждень, але у Жені побачила те особливе, що так давно шукала в чоловіках. Батькам він теж сподобався, вони одразу порозумілися і проговорили весь вечір. Сподіваюся, спільний побут нічого не змінить у наших стосунках. Ми залишимося такими ж схожими одне на одного не лише зовні, але й усередині.

– На коли запланували весілля?

– Можу лише сказати, що це буде кінець серпня – початок вересня. Зараз намагаємося узгодити наші графіки й обрати дату для цього особливого дня.

– Де відбуватиметься дійство?

– Ще не знаємо. Мабуть, все ж у Києві або Львові. Можливо, святкуватимемо двічі. Ніколи не думала, що до весілля так важко готуватися. Важко, але дуже приємно.

– Нещодавно ви представили нову пісню «Сонцезалежна». Над чим працюєте зараз?

– Презентуємо відеокліп «Сонцезалежна», а також працюю над випуском парфумів. Нещодавно відома міжнародна косметична компанія запропонувала мені випустити лінію ароматів by KARPA. І от першою ластівкою буде Soncezalezhna by Karpa – набір парфумованої води та крему для тіла. А вже восени презентуємо основний парфум. Набір можна буде придбати у дистриб’юторів або на моєму офіційному сайті, як і самі парфуми.

Співачка незабаром випустить парфуми by KARPA

Лілія БОНДАР

Фото з особистого архіву Луцьк-Львів

А поділитися?Вам має сподобатись...