Війна? Не чули! Тільки для піару…або коротко про теми першого уроку школярів

logo
125760_vijna_ne_chuli_tilki_dlja_piaru_abo_korot.jpeg


gryvulУправління освіти Львівської міської ради рекомендує провести Перший урок навчального року у загальноосвітніх навчальних закладах Львова на тему: «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності України». Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Форму проведення уроку учитель обирає самостійно. Станом на 1 вересня 2017 року у загальноосвітніх навчальних  закладах Львова є 8 424 першокласники (учнів 11-их класів – 4 016).

«Одним зі стратегічних напрямків розвитку освіти Львова в контексті положень «Нової української школи» є підвищення рівня екологічної свідомості, яка дозволить у майбутньому будувати безпечне екологічно чисте середовище. Нам важливо донести до дітей інформацію про стан забруднення навколишнього середовища, роз’яснити необхідність сортування і повторного використання сміття», –  розповіли в управлінні освіти ЛМР. Про це повідомляє ІА«Гал-інфо»

Щодо такого рішення негативно висловився Тарас Гривул: “Ще і ще раз мене запитують – коли закінчиться війна? Відповідь – ніколи. Бо насправді для багатьох її нема. Тема першого уроку, рекомендована у Львові – “Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності України”. Війна? Не чули! Тільки для піару… ” – повідомив на своїй сторінці атовець Гривул.

Історик та громадський діяч Юрій Михальчишин так коментує тему першого уроку: “А в Садового війни немає.

Тема першого уроку 1.09 для наших першачків у Львові, як рекомендує міське управління освіти: “Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності України”. Сталий розвиток. Ще про транспарентність і боротьбу з корупцією давайте, про гендер, релевантність і субсидіарність. Тим часом в області в людей усе гаразд з головою – в школах відбудуться уроки під умовною назвою “Нам є що захищати”. Там і про війну буде, і про наших захисників. І про все, що є на потребу дня нинішнього. Два міра–два Шапіро, як жартували радянські дотепники.” – зазначає Михальчишин. 

І справді Перший урок у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах Львівської області відбудеться під іншим гаслом – “Нам є що захищати.”

“Від початку нового навчального року значну увагу ми приділятимемо національно-патріотичному вихованню», – наголосила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

За її словами, в освітні заклади Львівщини на урочисту лінійку також запросять учасників Революції гідності і рідних Героїв Небесної сотні, а також воїнів АТО.


Реклама

А поділитися?