Військова прокуратура оголосить підозру трьом депутатами Винниківської міськради

logo
32319_vijskova_prokuratura_ogolosit_pidozru_tro.jpeg


Військова прокуратура оголосить про підозру трьом депутатам Винниківської міськради, яких вчора затримали на хабарі у 10 тис. доларів. Про це на брифінгу 18 жовтня повідомив військовий прокурор Львівського гарнізону Владислав Савинець.

«Зараз депутати знаходяться у ізоляторі тимчасового тримання (ІТТ), їм готується повідомлення про підозру і відповідно накладається арешт на їхнє майно. Уже завтра Шевченківський суд може обрати їм запобіжний захід. Прокуратура проситиме тримати їх під вартою 2 місяці. Як альтернативу, вони також зможуть внести заставу, у разі сплати якої, вони мають право вийти на свободу», – каже Владислав Савинець.

За його словами, військова прокуратура та СБУ у Львівській області протягом чотирьох місяців проводила цю спецоперацію. Спочатку депутати вимагали у підприємця 100 тисяч доларів, що у грошовому перерахунку становить понад 2,5 млн грн, однак потім знизили суму до 10 тисяч доларів та однокімнатної квартири.

«Зараз тривають обшуки за місцем проживання депутатів. Рівень життя одного з них нас вразив, він живе у приватному будинку із ліфтом та басейном всередині. Ми також з’ясовуватимемо звідки у нього ці кошти», – додає Владислав Савинець.

Вчора підприємець Павло Фіщук, у якого вимагали хабар, розповів ZAXID.NET, що правоохоронці затримали, зокрема, депутатів «Громадянської позиції» Богдана Явного, який є заступником голови земельної комісії Винниківської міськради, Всеволода Хому і депутата «Партії простих людей» Андрія Чорного.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...