Військовий оркестр Академії сухопутних військ їде в тур районами області

logo
38618_vijskovij_orkestr_akademiji_suhoputnih_vi.jpeg


Від березня митці Львівщини провели понад півсотні концертів для військовослужбовців (мобілізованих, контрактників та строковиків) з усіх регіонів України, які проходять підготовку на Яворівському полігоні. Про це Львівському порталу повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

1

За словами директора департаменту Христини Береговської, такі концерти підтримують моральний і бойовий дух військовослужбовців та зміцнюють у них переконання, що українська армія у час війни з російським агресором підтримується власним народом.

«Тому як вдячність мешканцям районів Львівщини, які відвідували полігон, виступали перед бійцями, надавали організаційну та волонтерську допомогу під час виїздів, військовий оркестр Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного здійснить декілька візитів до жителів Львівщини», – поінформувала Христина Береговська.

Так, 13 листопада Національна академія відвідає Жовківський районний народний дім, 20 листопада – Кам’янка-Бузький, а 27листопада – Буський.

Початок  концертів о 16:00 год.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...