Військову прокуратуру зобов’язали спростувати інформацію про мисливські угіддя Димінського

logo
102034_vijskovu_prokuraturu_zobov_jazali_sprostu.jpeg


Охоронна фірма почесного президента ФК «Карпати» Петра Димінського через суд зобов’язала Військову прокуратуру Західного регіону спростувати офіційну інформацію про мисливські угіддя, якими користується Петро Димінський.

Шевченківський райсуд Львова 8 червня задовольнив позов приватної охоронної фірми «Ірбіс», зобов’язавши військову прокуратуру впродовж 30 днів опублікувати на своєму сайті спростування повідомлення про приватизацію 30 га військових земель.

У березні 2016 року Військова прокуратура Західного регіону повідомила, що за сприяння екс-міністра оборони Дмитра Саламатіна охоронна фірма «Ірбіс» отримала в оренду близько 30 га військових земель, на яких облаштувала приватну відпочинкову базу.

«Земельна ділянка та озеро Міністерства оборони використовуються у якості бази відпочинку для задоволення власних потреб орендаря. Також виявлено, що по центру орендованої у Міноборони водойми охоронною фірмою самовільно споруджено штучний острів шляхом намиву піску, на якому збудовано будівлю з дерев’яних збірних конструкцій. По периметру указана територія незаконно закрита огорожею та перебуває під воєнізованою охороною», – йшлося у повідомленні прокуратури.

У квітні 2016 року охоронна фірма «Ірбіс» подала на військову прокуратуру позов з вимогою спростувати інформацію про мисливські угіддя і зараз суд задовольнив цей позов.

У рішенні суду вказано, що прокуратура має спростувати інформацію про те, що договір про оренду військових земель уклали за сприяння екс-міністра оборони Дмитра Саламатіна; що прокуратура через суд оскаржує здачу в оренду цієї ділянки; про те, що на цій території самовільно споруджений штучний острів, ділянка перебуває під воєнізованою охороною і використовується для приватних потреб.

Спростування має бути опубліковане на офіційному сайті Військової прокуратури Західного регіону впродовж 30 днів з моменту набуття чинності рішення суду. До неділі, 18 червня, прокуратура могла подати апеляцію на це рішення (наразі невідомо, чи подали апеляцію).

Водночас, як стало відомо з матеріалів судового засідання, договір оренди на територію військового містечка між охоронною фірмою «Ірбіс» та Яворівською квартирно-експлуатаційною частиною продовжили до травня 2018 року. Хоч у самому договорі орендна плата була вказана у розмірі 3850 грн на місяць, представники «Ірбісу» заявили, що платять різні суми – найбільше сплатили у лютому 2016 року (11,7 тис. грн).

Спроби військової прокуратури оскаржити через суд укладення договору оренди виявились безрезультатними. Наразі у Військовій прокуратурі Західного регіону не коментують рішення суду.

Зазначимо, що охоронна фірма «Ібіс», кінцевим власником якої є Петро Димінський, орендує приміщення колишнього військового профілакторію площею 1 117 кв. м. Ділянка у 30 га надана цій фірмі для обслуговування профілакторію.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...