Викладач «Львівської Політехніки» став чемпіоном світу з самбо серед майстрів

Викладач кафедри фізичного виховання Львівської політехніки Олександр Куспиш став чемпіоном світу з боротьби самбо. Змагання відбулися у грецькому місті Салоніки з 20 до 23 жовтня.

Загалом участь у турнірі взяли 270 спортсменів із 18 країн.. Україну на змаганнях представляли 41 спортсменів, серед них і викладач кафедри фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка» майстер спорту міжнародного класу Олександр Куспиш.

Збірна України здобула 8 золотих медалей. Одна з них – на рахунку Олександра Куспиша у ваговій категорії 74 кг у віковій категорії 50-54 роки.

Окрім цього, українці здобули ще сім срібних і чотирнадцять бронзових медалей. Це дозволило збірній України зайняти друге місце у неформальному заліку, поступившись збірній Росії.