Виконавча служба не змогла вилучити собаку, що вкусив 9-річну дитину у Львові

logo
128757_vikonavcha_sluzhba_ne_zmogla_viluchiti_so.jpeg


Виконавча служба не змогла виконати рішення Сихівського суду та вилучити ротвейлера, що вкусив 9-річну дівчинку у Львові. Господарі стверджують, що собака втік, водночас мати постраждалої дитини переконана, що тварину сховали. Наприкінці травня цей ротвейлер, гуляючи без намордника, вкусив 9-річну дівчинку на Сихові. Про це інформує ТСН.

У коментарі ZAXID.NET директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак підтвердила цю інформацію. «До нас прийшов документ на вилучення і наша служба поїхала до власників. Це було у вівторок о 10:30. Однак за день до цього нам телефонував чи судовий виконавець, чи слідчий, на жаль, працівниці підприємства не записали [його прізвище]. Його повідомили про те, що ротвейлер кудись пропав від господарів. Ми повинні були виконати ухвалу суду і приїхали на вилучення. Подальшу долю собаки ми не знаємо. Нас повідомили якщо собака буде у господарів, тоді ми приїдемо повторно вилучати тварину», – сказала Оксана Кошак.

Вилучати тварину до власників собаки приходили представники ЛКП «Лев», виконавчої служби та поліції, однак, оскільки собаки у квартирі не було, вони не змогли виконати рішення суду. Працівники виконавчої служби сказали, що час від часу на перевірятимуть чи собака не повернулась до господарів.

До слова, це не вперше суд вирішує конфіскувати собак, що агресивно поводяться. У липні Сихівський суд також ухвалив рішення про конфіскацію стаффордширського тер’єра, який вкусив хлопчика на Сихові, однак директорка ЛКП «Лев» сказала ZAXID.NET, що документи про вилучення цієї собаки до підприємства не надходили.

Як писав ZAXID.NET, після набуття чинності рішення суду державний виконавець відкриває виконавче провадження, надсилає відповідні документи боржнику, знаходить спеціалізоване підприємство, яке займається зберіганням собак (ЛКП «Лев»), і спільно з цим підприємством примусово вилучає собаку у власників. Після цього тварину передають на зберігання до комунального підприємства. Згодом її мали б продати через систему електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ).

А поділитися?