Виконком скасував містобудівні умови та обмеження для будівництва на вул. Варшавська-Соснова

logo
vikonkom_skasuvav_mistobudivni_umovi_ta_obmezhennja_dlja_budivnictva_na_vul_varshavska_sosnova.jpg


У Львівській міській раді скасували містобудівні умови та обмеження для будівництва багатоквартирного будинку на розі вул. Варшавська-Соснова, відповідне рішення ухвалили сьогодні, 8 липня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР, інформує кореспондент Гал-інфо.

Відтак, міське управління архітектури повинне повідомити про це рішення Інспекцію архбудконтролю, а також Шевченківську районну адміністрацію. Остання, своєю чергою, має скасувати дозвіл на відкриття будівельного майданчика.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що це є безпрецедентна ситуація та закликав львів’ян уважно знайомитись із документами на будівництво.

“Хочу звернутись до львів’ян, щоб вони були критично обережні, щоб звертали увагу на дозвільні документи і легітимність самого будівництва. Щоб не було біди, коли люди платять кошти, а їх витрачають не за призначенням, і потім людей роблять заручниками процесу”, – сказав  Андрій Садовий.

Юліан Чаплінський, начальник управління архітектури ЛМР, в коментарі журналістам розповів, що ЛМР не відшкодовуватиме кошти забудовника, які він витратив на будівельні матеріали у зв’язку із скасуванням містобудівних умов та обмежень.

“Судячи по тому, як себе по-хамськи веде забудовник, – проект передбачений на три поверхи, а в інтернеті вже продають квартири у 10-ти поверховому будинку, – то думаю, що відшкодувань ніяких із боку ЛМР не буде”, – запевнив Юліан Чаплінський. 

Нагадаємо, на розі  вул. Варшавська-Соснова будівельна компанія «Львівагропромбуд» планувала звести ЖК “Оранж”.

Наприкінці листопада 2015 на сайті ЛМР було опубліковане відеозвернення міського голови Львова, де Андрій Садовий стверджував, що «забудовник здійснює будівництво із порушенням законодавства, а також здійснює незаконний продаж квартир».

Ділянку під забудову на вул. Варшавська-Соснова виділили незаконно, – прокуратура​

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

НА ГОЛОВНУ

А поділитися?Вам має сподобатись...