Віктор Галасюк виступив на підтримку мера Львова

logo
40435_viktor_galasjuk_vistupiv_na_pidtrimku_mer.jpeg


Голова парламентського Комітету промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк розкритикував звинувачування проти мера Львова Андрія Садового у продажі землі під індустріальний парк по начебто занизькій ціні та із частковою розстрочкою.

“Ті хто висувають такі звинувачення, очевидно, не знають, що в інших країнах влада не тільки безкоштовно виділяє земельні ділянки під індустріальні парки, а й встановлює податкові канікули і надає потужні податкові стимули для нових виробництв в них, забезпечує їм суттєві знижки на електрику та газ і частково компенсує відсоткові ставки за кредитами, і навіть коштом громади будує соціальну інфраструктуру та дотує створення робочих місць з бюджету”, – наголошує депутат від Радикальної партії Олега Ляшка.

За словами Галасюка, саме такий “зелений коридор” для інвесторів він послідовно відстоює у парламенті разом з Олегом Ляшком та командою Радикальної партії з першого дня в парламенті.

“Це традиційна практика тих країн, які дбають про власну промисловість та економіку, про робочі місця та рівень життя своїх громадян. Про те, про що має дбати справжня державницька влада”, – твердить Віктор Галасюк.

Натомість, українська влада руйнує інвестиційний клімат в країні, замість того щоб плекати кожного інвестора, переконаний Галасюк.

“У нас нагорі досі руйнівники, хапуги та інтелектуальні примати, які вміють тільки відбирати і ділити, але не створювати та примножувати. Робити населення біднішим – невелика наука. А ви спробуйте зробити, щоб прихід таких знакових інвесторів як CTP став для України не виключенням, а традицією.

Правда, з такою “роботою” силових структур в країні скоро залишаться пенсіонери та чиновники”, – підсумував політик.

Нагадаємо, раніше народний депутат заявив, що доля міжнародної технічної допомоги в Україні досі не відома.

Всього

А поділитися?Вам має сподобатись...