Вікторія Гресь, Дмитро Черкасов та інші гості показу Оксани Караванської в рамках Alfa Jazz

logo
104317_viktorija_gres_dmitro_cherkasov_ta_inshi_.jpeg


У суботу, 24 червня, в унікальному історичному місці – садах Митрополита Андрея Шептицького – пройшов благодійний показ колекції Український Haute Couture дизайнера Оксани Караванської.

Дизайнерка втретє показує свої нові творіння в рамках міжнародного музичного фестивалю Alfa Jazz Fest, який традиційно проходить на початку літа в культурній столиці Західної України.

Унікальне місце – Митрополичі сади Шептицького – закрите увесь рік, і їх відкривають для відвідування тільки під час показу Караванської. При цьому перші два покази проходили у верхній частині садів, яка раніше використовувалася для зустрічей Митрополита, і була відновлена лише в 2016 році. Цього року гості отримали унікальний шанс відвідати нижню частину Святоюрського саду.

Фото: Наталія Кравчук / НВФото: Наталія Кравчук / НВ

«Моя нова fashion-історія показує в Митрополичих садах моду, як театр. Цього разу мене надихнули автентичні українські весільні обряди. Що може бути красивіше за білий цвіт на зеленій траві, особливо під містичний акапельний багатоголосий спів», – каже Караванська.

Музичний супровід і спеціальний перформанс Весілля – вічне цвітіння Землі для шоу створила режисер, співачка й актриса Наталія Половинка.

Нова колекція Караванської виконана переважно в білому та кремовому кольорах, з невеликими додаваннями чорного, червоного і пудрових відтінків. Серед використаних узорів – великі квіти, імітація древніх картин з князями, велика смужка. Наряди складного, асиметричного крою виконані з легких, прозорих тканин, шовку і традиційних мережив, вишивки і плетіння гачком.

Подивитися нові роботи дизайнера прийшли ведучий Олексій Дівєєв-Церковний, Холостяк Дмитро Черкасов, дизайнер Вікторія Гресь, співак Павло Табаков, сім’я Оксани Караванської.

Показ Оксани Караванської в рамках Alfa Jazz

унікальному історичному місці – садах Митрополита Андрея Шептицького – пройшов показ колекції Український Haute Couture дизайнера Оксани Караванської. Львів 24 червня 2016 року.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE в Facebook


Реклама

А поділитися?