Винниківська влада працює над тим, аби надати місту статусу обласного значення

logo
36486_vinnikivska_vlada_pracjue_nad_tim_abi_nad.jpeg


Міський голова Винник Володимир Квурт не має намірів об’єднувати Винники зі Львовом. Про це він розповів на прес-конференції у Львові, передає кореспондент Львівського порталу.

ead4680ecf9731785922edc200a01f82

За його словами, місто має велику історію і воно повинно носити статус обласного значення.

«В акценті децентралізації Винники втратили 10 мільйонів, а в розрахунках на цей рік ми втратили 18 мільйонів гривень, які потрапили до Львова. І причиною цьому була невизначеність статусу нашого міста. Немає жодного документу, чому нас віднесли до міста районного значення. Тому ми почали роботу на тим, щоб місто отримало статус обласного значення. Ми боремося за збереження нашого міста. Сьогодні вже почали говорити, що ніщо не заважає об’єднатися Винникам зі Львовом. Але тоді місто зникає як юридичний суб’єкт. І невідомо, чи з цим зможуть погодитись мешканці. Тобто, місто, яке з 700-річною історією, має зникнути? Це наслідок законів про децентралізацію і про об’єднання громад, які прийняті. Прихильники процесу децентралізації і добровільного об’єднання громад дивляться на це з математичної точки зору, але не враховують історичні аспекти», – зазначив В. Квурт.

Також міський голова не оминув увагою трьох винниківських депутатів, яких СБУ та військова прокуратура затримала на хабарництві.

«Ситуація, яка сталася з депутатами, – ганьба для міста. Також слід сказати дякую СБУ та військовій прокуратурі за факт затримання. Однак все-таки чекаємо рішення суду. Потрібно вчитися жити у правовій країні», – наголосив Володимир Квурт.

Фото: varianty.lviv.ua


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...