Винниківський “Рух” поступився “Енергії” з Нової Каховки

Винниківський «Рух» зазнав другої поразки у чемпіонаті другої ліги. Наша команда доволі сенсаційно на виїзді поступилася «Енергії» з Нової Каховки. Підсумковий рахунок матчу – 1:2.

У матчі проти «Енергії» за «Рух» не змогли зіграти півзахисники Святослав Козловський та Ярослав Кінаш. Перший пропускав матч через травму, а другий – через перебір жовтих карток.

Матч у Новій Каховці для гравців «Руху» хоч і розпочався дуже оптимістично, однак не більше того. В цей день нашим гравцям не вдавалося багато чого на футбольному полі. Не обійшлося у цьому матчі і без недооцінки суперника. «Рух» недооцінив команду з нижньої частини турнірної таблиці і в підсумку за це поплатився.

Гравці «Руху» хоч і забили дуже швидко у цьому матчі, але на цьому зупинилися. Після голу Григорія Баранця на 4-ій хвилині матчу господарі по-справжньому активізувалися і почали створювати проблеми уже біля воріт «Руху». Зусиллями Даниіла Моісеєєва «енергетики» зрівняли рахунок на 18 хвилині матчу. Більше того, господарі мали ще можливості пробити воротаря Олександра Дяченка. В одному з епізодів за «Рух» зіграла стійка воріт.

Загалом, у першому таймі господарі переважали гостей у єдиноборствах та підборах. На стороні «Енергії» навіть було більше спортивного фарту. «Рух» у першій 45-хвилинці так і не зумів знайти свою гру. Гольових моментів у першій 45-хвилинці було небагато.

У другому таймі змінився малюнок гри. Гравці «Руху» уже по-справжньому взялися за справу і закрили суперника на його частині поля. Втім, на дещо скороченому полі в Новій Каховці створювати щось конструктивне біля воріт господарів «рухівцям» вдавалося не так часто. На цьому полі гравцям обох команд було легше руйнувати атаки суперника, аніж створювати власні.

Парадокс у другому таймі у тому, що атакували одні, а забили інші. «Енергія» чи вперше як слід перейшла центр поля, і зусиллями Андрія Фаюка зуміла вийти вперед. До цього моменту і після нього гравцям «Руху» ніяк не вдавалося забити другий гол у ворота суперника. Навали на ворота суперника та удари по воротах не приносили «Руху» бажаного результату. В комбінаційний футбол нашій команді грати було важко. Захищатися господарям було легше, аніж атакувати гостям.

Гра «Енергії» на збереження результату дала свої плоди. Більше того, «енергетики» навіть у тому матчі, у якому задовольнилися б нічиєю, взагалі змогли перемогти. Нашій команді, попри великі старання, відігратися не вдалося. Як то кажуть, це був зовсім не наш день. Переможна серія «Руху» обірвалася у Новій Каховці. До Маріуполя гравці «Руху» вирушили не в найкращому настрої. Головне – проаналізувати помилки та зробити висновки.