Винниківський “Рух” здобув впевнену перемогу над вінницькою “Нивою”

Винниківський “Рух” здобув впевнену перемогу над вінницькою “Нивою” у матчі 12 туру чемпіонату другої ліги. Команда Романа Гданського у ворота суперника забили три м’ячі, натомість у власні ворота не пропустила жодного. За “Рух” забивали Володимир Бідловський, Григорій Баранець та Святослав Козловський.

В офіційному матчі проти “Ниви” до основного складу “Руху” повернувся Григорій Баранець. Півзахисник не тільки підсилив гру своєї команди в атаці, а ще й забив важливий гол у середині першого тайму. Словом, появу у складі “Руху” одразу двох братів Баранців відзначили і вболівальники, і тренери, і самі футболісти “Руху”. В атаці команда господарів виглядала значно якісніше, аніж у попередніх матчах, а відтак яскраве цьому підтвердження – підсумковий рахунок на табло. Перемога “Руху” з рахунком 3:0, а, щонайголовніше спокійна та впевнена гра команди, не могла не сподобатися місцевому вболівальнику.

Одразу з перших хвилин зустрічі гравці “Руху” почали накривати суперника на його частині поля. Така тактика давала свої плоди, оскільки гості часто були без м’яча і уже у відповідь повинні були працювати на оборону. Неозброєним оком було помітно, що тренери “Руху” добре вивчили манеру гри суперника, а відтак “блакитно-білі” чудово розуміли, як діяти проти суперника, і як залишати його без м’яча.

В позиційній атаці справи у гравців “Руху” також склалися на відмінно. З перших хвилин матчу господарі почергово знаходили якісь щілини у захисті суперника. Приємно відзначити те, що ефективно працювали обидва фланги команди: Святослав Козловський виділявся на правому фланзі, а Андрій Баглай та Володимир Бідловський – на лівому. Що цікаво, на 13-ій хвилині матчу своїм рейдом у штрафний майданчик відзначився Андрій Баглай. Захисник “Ниви” Владислав Когут, проспавши рейд Баглая на якусь мить, завалив гравця “Руху” у штрафному майдачинку. Пенальті чітко виконав Володимир Бідловський – 1:0.

Забивши один гол, гравці “Руху” аж ніяк не відійшли від своєї моделі гри. Атаки правим та лівим флангом часто чергувалися грою через центрального форварда Омельченка. Окрім того, Баранці, Кінаш та компанія не боялися грати у дрібний пас в центрі поля та поблизу до штрафного майданчика. Така тактика також мала право на життя, оскільки у кількох епізодах свої атаки господарі доводили до ударів по воротах.

Зміцнити свою перевагу у рахунку гравцям “Руху” вдалося на 25-ій хвилині першого тайму. Своє повернення на поле після травми відзначив Григорій Баранець. Він у падінні головою замкнув передачу з флангу свого брата Бориса Баранця.

При рахунку 2:0 гра дещо заспокоїлася. Гравці “Руху” уже не летіли стрімголов в атаку, натомість гравці “Вінниці” нічого не змогли зробити на частині поля суперника. Найбільше у складі команди гостей виділявся темношкірий легіонер Колінс Нгаха, однак його старань на позиції опорного півзахисника виявилось замало. За увесь тайм, а й, зрештою, за увесь матч, “Нива” біля воріт Олександра Дяченка не створила майже нічого.

У другому таймі малюнок гри не особливо змінився. “Рух” грав здебільшого уже за результатом, а “Ниві” ніяк не вдавалося створити бодай один гольовий момент біля воріт суперника. Та навіть при такій грі “Рух” був ближчий до третього гола, аніж “Нива” до першого. Що цікаво, “Рух” і забив третій гол на 64-ій хвилині матчу. Комбінація гравців господарів завершилася фолом у штрафному майданчику Олександра Борячука на Борису Баранці. З “точки” цього разу уже бив Святослав Козловський, і, як і Бідловський, пробив також влучно – 3:0.

При рахунку 3:0 команди уже матч догравали. Роман Гданський після такої переваги уже зробив усі заміни, давши дебютувати за “Рух” у другій лізі Володимиру Садосі. Той, як і його партнери по команді, довели матч до логічної перемоги, не використавши при цьому ще один-два гольові моменти.

Найнебезпечніший момент, який створила “Нива” у цьому матчі – штрафний удар у виконанні Ярослава Бралавського. З цим пострілом впорався кіпер “Руху” Олександр Дяченко.

У підсумку 3:0 – впевнена, спокійна та водночас розгромна перемога “Руху”. На стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках “Рух” поклав свого суперника “на лопатки”, чим справедливо заслужив на овації від місцевих вболівальників.

Друга ліга. 12 тур. Винники, стадіоні імені Б. Маркевича, 1500 глядачів”Рух” (Винники) – “Нива” (Вінниця) – 3:0 (2:0)”Рух”: Дяченко, Романюк (к), Федорів, Чучман, Бідовський, Кінаш, Б. Баранець, Г. Баранець (Садоха, 75), Козловський (Іванов, 64), Баглай (Кікоть, 70), Омельченко”Нива”: Кулініч, Когут, Попов, Поліщук (Заторський, 65), Браславський, Іоша, Бобович (Маляренко, 72), Борячук, Нгаха, Момотенко, ЗагалевичГоли: Бідловський, 15 (пен.), Г. Баранець, 25, Козловський, 64 (пен.)Попередження: Кінаш, 83, Федорів, 87, – Когут, 14, Борячук, 64, Загалевич, 71Арбітр: О. Буяшов (Дніпро)