Випускники львівської військової академії об’єднаються в асоціацію

logo
107835_vipuskniki_lvivskoji_vijskovoji_akademiji.jpeg


Асоціація випускників Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного допоможе налагодити їх взаємодію та обмін інформацією й досвідом, – пише dailylviv.com.

Випускники Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного 1987 та 2007 років відвідали з нагоди 30-ї та 10-ї річної свого випуску цей вищий навчальний заклад. Гості поклали квіти до Меморіалу загиблих у боях в зоні АТО випускників, а також ознайомилися з музеєм Академії.

Згодом випускники відвідали навчальні корпуси та казарми та поспілкувалися з колишніми командирами і викладачами, пригадали історії з навчання та передали вітання від тих, хто не зміг прибути на зустріч. Учасники зустрічі виступили з ініціативою створення асоціації, до якої б увійшли усі, хто у різні роки закінчив військовий навчальний заклад у Львові. Адже сьогодні випускники Академії не лише захищають країну у зоні АТО, а й працюють у різних сферах, тож можуть надавати допомогу Академії у підготовці курсантів.

Випускник 1987 року, підприємець та волонтер Даулет Бейсембаєв зазначив: «Ми спілкуємося усі разом, у і нас одна думка, щоб створити і розвивати таку асоціацію, яка допоможе налагодити взаємодію, обміну інформації і досвідом, щоб кожен з нас чим міг допомагав Академії. Адже сьогодні навчальний заклад готує фахових офіцерів, які захищають Україну від агресії Російської Федерації».

Про це повідомили в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

А поділитися?