Вивезти сміття за 14 днів?

logo
104052_vivezti_smittja_za_14_dniv.jpeg


Віце-прем’є-міністр Генадій Зубко на робочій нараді озвучив, що всі накопичені в місті відходи можна вивезти за два тижні. Про це він повідомив мерам міст Львівщини, в тому числі і Андрію Садовому на робочій нараді. Однак, Зубко зауважив, що при цьому варто думати лише про екологічний стан міста та відкинути всі політичні ігри та з’ясування.

Про це повідомляють “Львівські” з посиланням на “Голос”.

За словами Зубка, допоможуть угоди з містами-власниками полігонів, навіть, якщо укласти їх на короткий термін. А щоб меморандум, укладений раніше, почав діяти, Садовому варто індивідуально їхати у кожне місто та говорити з керівництвом вже там.

Також на зустрічі розглядали ще один варіант облаштування тимчасового полігону – на території відомої ТЕЦ-2.

Керівник обласної адміністрації Олег Синютка повідомив, що при цьому точної дати, коли вивезуть все сміття ще немає. Проте, як зауважив губернатор області, після наради з мерами міст, можна буде говорити конкретніше.

Додамо, що допомогти із домовленостями стосовно інших міст вирішив Зубко. Він сказав, що готовий попрацювати з керівництвом аби вони погодились на тимчасові угоди.

А мер міста Львова після проведення наради резюмував, що головного рішення на питання “що робити із сміттям 2 роки?” наразі немає.

А поділитися?