Визначилися переможці змагань з гирьового спорту за програмою ХХV обласних комплексних спортивних Ігор Львівщини

3-4 вересня 2016 року у місті Дрогобичі відбулися змагання з гирьового спорту за програмою комплексних спортивних Ігор Львівщини, присвячених 160-річчю від дня народження Івана Франка та 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського. Змагання організовано управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», обласною федерацією гирьового спорту та сектором з питань фізичної культури і спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Головний суддя – Ярослав Пиль (м. Дрогобич).

З вітальним словом на відкритті змагань виступили міський голова Дрогобича Тарас Кучма та директор Львівського обласного центру фізичного здоровянаселення «Спорт для всіх» Вадим Климович.

У змаганнях взяли участь 10 збірних команд районів області та міст обласного значення у категорії «Дорослі» та 6 команд у категорії «Ветерани спорту».

У змаганнях кращих гирьовиків області в категорії серед дорослих перше місце посіла команда з м. Нового Роздолу, друге місце виборола команда Стрийського району, 3 місце –збірна з м. Дрогобича.

Серед ветеранів перемогу святкувала команда Стрийського району, друге місце здобули господарі змагань – команда з м. Дрогобича, на тертій сходинці п’єдесталу фінішували гирьовики Нового Роздолу.

Переможці та призери в особистому заліку нагороджені грамотами та медалями, а командного заліку – грамотами та кубками.