Влада Львова вдвічі збільшила тарифи на вивезення сміття

logo
117899_vlada_lvova_vdvichi_zbilshila_tarifi_na_v.jpeg


Виконавчий комітет Львівської міської ради у п’ятницю, 4 серпня, затвердив нові тарифи на вивезення твердих побутових відходів.

Як повідомили у міськраді Львова, з 1 вересня тариф на вивезення сміття зросте в 2,2 рази. У меншій мірі тарифи зростуть для населення, в більшій – для юридичних осіб.

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак наголосив, що підвищення тарифу пов’язано з ростом цін на паливо (на 147%), мастила (на 280%) та збільшенням мінімальної зарплати (на 263%).

“Затверджений тариф є економічно обґрунтований. Якщо порівнювати з іншими містам, наш тариф є не найдорожчий і є не найдешевший. Ми є нижче середнього рівня”, – наголосив він.

За його словами, на сьогодні 60-70% сімей у Львові мають пільги і субсидії, тому здорожчання вивозу сміття буде покрите пільгами і субсидіями.

Нагадаємо, що станом на 14 липня у Львові прибрали сміття з усіх переповнених майданчиків. З метою ведення чітких розрахунків за кількістю відходів на Львівщині вперше почали зважувати сміття.

Колапс системи утилізації сміття у Львові стався після пожежі на звалищі в селі Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області. 30 травня 2016 року приблизно о 15:30 на звалищі сталося обвалення сміття. Під завалами загинули троє пожежників і один комунальник.

Пізніше влада Львова була змушена вивозити сміття на полігони в інших областях України, що викликало опір як з боку місцевої влади, так і на державному рівні.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...