«Влада Львова відхрестилася від фестивалю, присвяченого пісням з україно-російської війни» – голова оргкомітету «Сурм звитяги»

logo
40099_vlada_lvova_vidhrestilasja_vid_festivalju.jpeg


Міська влада Львова відхрестилася від всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю патріотичної пісні «Сурми звитяги», гала-концерт якого цьогоріч вже сімнадцятий раз буде проводитися у Львові.

Про це «Погляду» заявив голова оргкомітету фестивалю Володимир Степанишин.

«Місто оголосило конкурс на соціально-культурні проекти. Ми, оргкомітет, вчасно подали свою заявку. Однак за результатами конкурсу, який проводився ще у лютому, нас банально відшили. Місто за останні роки жодним чином не доклалося до «Сурм», – каже Степанишин.

За його словами, на увагу міських чиновників не вплинуло навіть те, що цьогорічний фестиваль значною мірою присвячений пісням з україно-російської війни, зокрема композиція, які народилися в зоні проведення АТО.

«Чому ми не цікаві міській владі? Пампухів ми не печемо, свято вина і шоколаду не влаштовуємо. Певно, у Садового вважають, що російський «Альфа-джаз» потрібніший українському Львову, ніж пісні про наших воїнів», – обурюється голова оргкомітету, додаючи, що на чиновників Садового не вплинув навіть той факт, що фестиваль включений у програму заходів Міністерства освіти.

За його словами, цьогоріч «Сурми звитяги» були б під загрозою, якби не вдалося знайти порозуміння в обласній раді.

«На відміну від міста, в області нам протягнули руку допомоги. І голова обласної ради Олександр Ганущин, і його заступник Володимир Гірняк з розумінням поставилися, підтримали проект і, як наслідок, обласна рада виділила кошти на проведення фестивалю», – каже Степанишин.

Цьогорічний гала-концерт фестивалю «Сурми звитяги» відбудеться 28 листопада у Львівській опері. Загалом у «Сурмах звитяги» – 2016 взяли участь понад 10 тисяч школярів та молодіжних виконавців із 18 областей України. Утім числі й діти з Донецької області, зокрема зі Слов’янська. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...