Власниця атракціонів біля оперного через суд повернула вилучені дитячі машинки

logo
126980_vlasnicja_atrakcioniv_bilja_opernogo_cher.jpeg


Власниця атракціонів біля Оперного театру Олена Животова через суд добилася повернення дитячих машинок, які в неї вилучили працівники «Муніципальної дружини» та Галицької райадміністрації. Окрім того суд визнав неправомірними дії муніципалів та працівників райадміністрації, які перешкоджали жінці здавати у прокат машинки.

У постанові Львівського апеляційного аміністративного суду, оприлюдненій 29 серпня, вказано, що в підприємців, які працювали на Олену Животову, у 2016 році вилучили сім автомобілів. Через це жінка подала позов до суду і добилася повернення атракціонів.

Під час судового засідання Олена Животова поскаржилася, що працівники «Муніципальної дружини», райадміністрації та Нацполіції «погрожували закрити її підприємницьку діяльність» і «підігнали трактор, в який намагались завантажити дитячі електромобілі». Також вона заявила, що здає машинки у прокат виключно у дворі будинку на просп. Свободи.

Самі ж працівники «Муніципальної дружини» пояснили, що виконували рішення виконкому «Про демонтаж засобів розваг і відпочинку, які знаходяться у центральній частині Львова», яке передбачало демонтаж атракціонів на площі перед Оперним театром.

У березні 2017 року Галицький райсуд відмовив у задоволенні позову підприємиці, однак жінка подала апеляцію і добилася повернення вилучених машинок.

«Визнати неправомірними дії ЛКП «Муніципальна дружина» та Галицької районної адміністрації ЛМР щодо здійснення перешкод та блокування у здійсненні Оленою Животовою підприємницької діяльності з прокату товарів для відпочинку та спорту»,– вказано у постанові суду.

Постановою також зобов’язали «Муніципальну дружину» та Галицьку райадміністрацію повернути Олені Животовій сім електромашинок.

Зазначимо, що конфлікти із підприємцями, які здають в оренду біля оперного дитячі машинки, тривають уже кілька років. Міська рада вже кілька разів забороняла діяльність атракціонів біля Оперного театру, однак підприємці, які здають в прокат машинки, ігнорували ці заборони. Один з останніх конфліктів через дитячі машинки закінчився тим, що один із підприємців молотком розбив авто працівників «Муніципальної дружини».

Водночас у червні 2017 року депутати Львівської міськради суттєво розширили перелік атракціонів, діяльність яких тепер заборонена у центрі міста. Ця заборона стосується і прокату дитячих автомобілів, який залишається незаконним біля Оперного театру.

А поділитися?Вам має сподобатись...