Внаслідок спалювання сухої трави виникла пожежа в господарській будівлі

logo
77940_vnaslidok_spaljuvannja_suhoji_travi_vinik.jpeg


Упродовж доби вогнеборці ліквідували 18 пожеж сухої трави на території Львівської області.

Миколаївський РС ГУ ДСНС України у Львівській області звертається до мешканців з проханням  дотримуватись елементарних заходів пожежної безпеки і, в першу чергу, не палити траву на території своїх присадибних ділянок і на дачах.

В жодному разі не розводьте багаття поблизу будівель і не залишайте його без нагляду. Також не розпалюйте багаття в лісі – це дуже небезпечно. Не дозволяйте дітям підпалювати суху траву! Необхідно дотримуватись заходів безпеки і при палінні цигарок – не кидайте недопалки на землю. Нерідко загоряння відбуваються і з цієї причини. Пам’ятайте, що відповідно до вимог пожежної безпеки спалювання сміття та сухої трави на території і поблизу населених пунктів, а також стерні на полях заборонено.

28.03.2017р. о 15 год. 04 хв. на пульт зв’язку 19 ДПРЧ ГУ ДСНС у Львівській області поступило повідомлення про пожежу, яка виникла в цегляній одноповерховій господарській будівлі розміром 5×3 м в с. Демня по вул. Озерна, 128 Миколаївського району. На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу приміщення господарської будівлі було охоплене полум’ям.

Внаслідок пожежі вогнем знищено 500 кг грубих кормів , 10 м.п. електропроводів, світильник. Вогнем пошкоджено господарську будівлю, стіни та стелю на площі 12 м2. Матеріальні збитки внаслідок пожежі становлять 5 000 гривень. Завдяки оперативності та професійності дій рятувальників від полум’я врятовано 2 будівлі.

Виходячи із огляду місця пожежі встановлено, що осередок пожежі знаходиться в приміщенні господарської будівлі поблизу вентиляційних отворів, про що засвідчує найбільше знищення сіна в даному місці. В господарській будівлі складувалася значна кількість сіна, що в свою чергу сприяло розповсюдженню пожежі вздовж приміщення. З огляду на те, що на території земельної ділянки, де розташована господарська будівля, та за її межами знаходилась значна кількість не прибраної сухої трави, гілок дерев та чагарників при потраплянні відкритого вогню в горюче середовище (суху траву) внаслідок дій невідомої особи та враховуючи вітряну погоду виникли достатні умови для розповсюдження полум’я через вентиляційні отвори, які розташовані в нижній частині будівлі, що в свою чергу й спровокувало виникнення горіння складованого сіна в приміщенні господарської будівлі. Оскільки доступ до прилеглої території господарської будівлі був обмежений для потрапляння сторонніх осіб воротами, які замикалися на замок та ключі від яких мали лише сусіди, ймовірна й версія підпалу.

Найбільш ймовірна причина пожежі: потрапляння відкритого вогню в горюче середовище (суху траву) не виключаючи підпалу.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...