Водій автобуса цинічно відмовив матері полеглого на Майдані у пільговому проїзді

logo
102727_vodij_avtobusa_cinichno_vidmoviv_materi_p.jpeg


21.06.2017 10:30

Водій автобуса цинічно відмовив матері полеглого на Майдані у пільговому проїзді

У Старому Самборі близько сьомої години ранку водій маршрутки

Львів – Нижанковичі довів до сліз матір Героя Небесної сотні Богдана Сольчаника. Нагрубіянив і відмовився везти її безплатно, пише Експрес.

“Входячи, як завжди, показала водієві посвідчення, – розповідає Оксана Сольчаник. – Водій спитав, що це за посвідчення. На документі зазначено: “член сім’ї загиблого”. Уточнила, що я мама Героя Небесної сотні. “Яка ще Небесна Сотня? – запитав мене водій. – Або виходь, або плати!” Намагалася пояснити, що Небесна сотня прирівняна до Героїв АТО. Та він казав, що його це не цікавить і що перевозять безплатно тільки воїнів АТО”.

Що було далі, пані Оксані важко пригадати. Жінка довго не могла заспокоїтись від такого приниження. І хоч автобус був переповнений, лише одна пасажирка присоромила водія, сказавши: “Вона ж мама Героя України!”

“Наші діти загинули за таких, як цей водій, як я, щоб ми спокійно жили, користувалися своїми правами, – каже Оксана Сольчаник. – Невже мій син віддав життя заради того, щоб з нас так знущалися? Щоб нас принижували? Я мала ці 50 гривень, щоб заплатити за проїзд. Але якщо мені дали посвідчення, значить, я маю право ним скористатися. Син уже звертався до директора АТП. Та замість того, щоб вибачитися, той сказав йому, що, “може, хтось і заслуговує звання Героя України, але не ви!” Мовляв, родичі – хто ви такі?”

“Цього водія буде звільнено з роботи. Він узагалі не буде працювати водієм, принаймні на території Львівської області, – запевнив Роман Кокотайло, заступник директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА. – АТП буде оштрафовано за відмову у пільговому проїзді – приблизно на 600 гривень. У таких випадках слід одразу писати звернення у ЛОДА (бажано зазначити номер автобуса, маршрут. – Авт)”.

Відомо, що керівником Самбірського АТП є Іван Романяк. Він же депутат Самбірської райради, обраний від Самбірської організації

партії “БПП “Солідарність”.

До слова, уже не вперше водії Самбірського АТП поводяться не по-людськи. Нещодавно водій автобуса Самбір – Львів не захотів підвозити військовослужбовця. Коли той підбігав, зачинив двері й рушив зі словами: “Я не буду возити їх “на шару”.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

А поділитися?