Водій маршрутки №116 ледь не розчавив жінці руку

logo
100774_vodij_marshrutki_116_led_ne_rozchaviv_zhi.jpeg


16.06.2017, 10:12

автобус №116, водитель хам, закрыл двери, зажал рукуВодій маршрутки №116 закрив двері автобусу, коли жінка ще підіймалася по сходах, зажавши їй руку, у якій вона тримала дитину. Про це повідомляється у групі “Варта 1”. 

Потерпіла розповіла, що вчора ввечері разом з маленькою дитиню (3,5 роки) заходила у маршрутне таксі №116.

“Я заходила на задні двері, малого тримала за руку і першим впустила в салон, а коли сама зібралась заходити, двері різко закрились. Моя рука була в руці дитини і прищемлена дверима. На мій крик, крики пасажирів водій ніяк не відреагував. Тільки коли пасажир із кінця салону підійшов до водія, він змилостивився і відкрив двері. Питання: у нас працюють вже незрячі і глухі водії? Невже він не бачив у дзеркало заднього виду, що пасажири ще заходять? Виявляється, за його правилами, з дітьми потрібно заходити через передні двері! До яких пір це буде тривати? Пенсіонери їм не підходять, батьки з дітьми не так заходять. А Ви, що – королі?”

Водитель маршрутки №116 закрыл дверь автобуса, когда женщина еще поднималась по лестнице, зажав ей руку, в которой она держала ребенка. Об этом сообщается в группе “Варта 1”. 

Потерпевшая рассказала, что вчера вечером вместе с маленьким ребенком (3,5 года) заходила в маршрутное такси №116.

“Я заходила в заднюю дверь, малого держала за руку и первым впустила в салон, а когда сама собралась заходить, двери резко закрылись. Моя рука была в руке ребенка и прищемлена дверью. На мой крик, вопли пассажиров водитель никак не отреагировал. Только когда пассажир с конца салона подошел к водителю, он смилостивился и открыл дверь. Вопрос: у нас работают уже незрячие и глухие водители? Неужели он не видел в зеркало заднего вида, что пассажиры еще заходять? Оказывается, по его правилам, с детьми нужно заходить через передние двери! До каких пор это будет продолжаться? Пенсионеры им не подходят, родители с детьми не так заходят. А Вы, что – короли?”


А поділитися?Вам має сподобатись...