Водій маршрутки відсудив 10 тисяч у злого пасажира

logo
111410_vodij_marshrutki_vidsudiv_10_tisjach_u_zl.jpeg


У Львові нарешті перемогла справедливість – агресивний пасажир виплатись 10 тисяч компенсації водію маршрутки.

Про це пише ZAXID.NEТ, – передають “Львівські”.

4 липня у реєстрі судових рішень з’явилось рішення Шевченківського суду з приводу інцеденту, який стався в маршрутці № 34.

Ще 7 серпня 2014 року, коли через поломку маршрутка стояла на зупинці біля перехрестя вулиці Мазепи та Миколайчука, в салон зайшов нетверезий пасажир. Пасажир почав агресивно поводитись. Він лаявся і вдарив водія в обличчя кулаком. Водій хотів уникнути сутички. Він вийшов з салону, але пасажир почав його переслідувати. Незадоволений п’яний пасажир наздогнав водія та вдарив по нозі. Через що чоловік впав і отримав струс мозку.

В суді порушник визнав свою вину. Поведінку він пояснив тим, що інша № 34 маршрутка не зупинилась на його вимогу, він “наздогнав” її іншою маршруткою. Полаявся з подієм. Пізніше, коли чоловік знову побачив вже іншу маршрутку № 34, з іншим водієм, він знову вирішив висловити своє незадоволення. Цього разу воно методом фізичної розправи.

Свідками цієї сцени були водій іншої маршрутки, пасажир та жінка-пішохід. Вони засвідчили факт події на суді.

За вироком суду пасажир мусить виплатити водієві 10 тисяч гривень, як моральну компенсацію і 8,5 тисяч гривень, як штраф за хуліганство.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...