Водій рейсового автобуса намагався незаконно ввезти в Україну товар на 300 тисяч гривень

logo
102309_vodij_rejsovogo_avtobusa_namagavsja_nezak.jpeg


Працівники львівської митниці ДФС викрили водія рейсового автобуса, який хотів незаконно вивезти комплектуючі до сільськогосподарської техніки майже на 300 тисяч гривень. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.

В неділю, 18 червня, громадянин України, 37 річний водій одного з ТОВ м. Києва, повертався рейсовим автобусом із Німеччини в Україну через пункт пропуску «Шегині». До митного контролю подав письмову декларацію на товари, що переміщуються через митний кордон України громадянами для особистих, сімейних та інших потреб, не пов’язаних з провадженням підприємницької діяльності.

Під час митного оформлення у працівників митниці виникла підозра щодо наявності в автобусі предметів та товарів, що підлягають обов’язковому декларуванню, або є обмеженими для переміщення через митний кордон України. Тож під час огляду окрім задекларованих товарів було виявлено п’ять запасних частини для сільськогосподарської техніки. Зокрема бортовий комп’ютер, два дисплеї для навігації та дві комплектуючі частини для навігації GPS. На всіх вказано маркуваннями відомих європейських виробників.

Згідно зі ст. 257 Митного кодексу України визначено, що декларування здійснюється шляхом заявлення за встановленою формою (письмово, усно, шляхом вчинення дій) точних відомостей про товари, мету їх переміщення через митний кордон України, а також відомостей, необхідних для здійснення їх митного контролю та митного оформлення. Отже водій вчинив дії спрямовані на недекларування товарів.

За ознаками статті 472 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил, товари за попередніми даними, вартістю близько 300 тис. грн.. вилучено, справу скерую до суду.

Фото: ДФС


Реклама

А поділитися?