Волинські книжкові новинки на Форумі у Львові. «Без іронії»

logo
23985_volinski_knizhkovi_novinki_na_forumi_u_lv.jpeg


Нової книжки волинської письменниці Ольги Ляснюк «Без Іронії» ще немає в магазинах. Водночас, побачити та придбати її можна під час Форуму видавців у Львові.

«Моя нова книга «Без іронії» – це збірка малої прози. Її часто називають експресивною, емоційною, психологічною. Тобто трактують по-різному, але кожен читач має визначити для себе, а означать її вже критики», – зазначила письменниця. Це перша суто прозова книга Ольги Ляснюк.

«В мене була змішена поетично-прозова книжка «Аналогія». Був такий час мого експерименту, коли мені хотілося експериментувати і нічому не давати чітких означень. Мабуть, коли ми дорослішаємо, ми змінюємось. Тепер навпаки хочеться дуже чітко поділити поезію і прозу. Але міксувати хочеться й далі. Мені здається, там де закінчується експеремент, там закінчується творчість», – розповідає Ольга Ляснюк.

Першочергово планувалась, що книга вийде в рамках обласної Програми підтримки книговидання на Волині. Проте, через незначну суму виділену з бюджету цього не сталося.

«Аби зробити якийсь резонанс видавець Микола Мартинюк погодився пустити в світ мою книжку своїм ходом… Власне в паперовому варіанті я побачу її тільки на Форумі. Це задум видавця. Презентацію книги та автограф сесію ми зробимо на стенді видавництва «Твердиня», – додає письменниця.

Коментарі

коментарів


Реклама

А поділитися?