Волинські книжкові новинки на Форумі у Львові. «Діва Млинища»

logo
23106_volinski_knizhkovi_novinki_na_forumi_u_lv.jpeg


Нещодавно вийшов друком новий роман волинського письменника, журналіста, драматурга Володимира Лиса «Діва Млинища». Презентації книги відбудеться на Форумі видавців у Львові.

Новий роман є продовженням книг «Століття Якова» та «Соло для Соломії». «Це свого роду третя книжка з тої трилогії про Полісся, поліське село Загоряни, про Волинь. Це все історії людей протягом вже двох століть. Починається в 1804 році, з першого рекрутського набору, який був проведений в моєму селі, до початку ХХІ століття. У цій книжці є багато реальних історій. Я навіть двом героям залишив такі самі імена, як вони мали. В той же час, тут багато авторської фантазії», – зазначив Володимир Лис.

Презентація цієї книги відбудеться під час Форуму видавців у Львові. Зокрема, у четвер, 15 вересня, в Центральній міській бібліотеці імені Лесі України, а в п’ятницю, 16 вересня, в арт-галереї «Щось цікаве» та книгарні «Клуб сімейного дозвілля».

Ті волиняни, які не мають змоги відвідати Форум у Львові, можуть придбати роман «Діва Млинища» в Луцьку у книгарні «Є» та «Книгарні на Волі».

Коментарі

коментарів


Реклама

А поділитися?