Восени у Львові частина автобусів змінять маршрути: деталі

logo
voseni_u_lvovi_chastina_avtobusiv_zminjat_marshruti_detali.jpg


У Львові планують змін рух транспорту позаду Оперного театру. Зміни стосуються проспекту Чорновола, вул. Куліша та прилеглих до них вулиць. Як розповіли Tvoemisto.tv в Управлінні транспорту і зв’язку Львівської міськради, схему руху маршруток змінять вже восени. На їх думку, це дозволить розвантажити дороги.

Проспект Чорновола обіцяють розширити до п’яти смуг із чотирьох. Відтак, по двох із них буде рухатися громадський транспорт, а по трьох – приватні авто. За словами спеціаліста управління транспорту і зв’язку ЛМР Костянтина Баранюка, на Чорновола ліквідують острівці безпеки. За їх рахунок і вдасться додати нову смугу.

Читайте також: Як розвантажити вул. Коперника у Львові: поліція закликаєдо відповідальності

Крім того, як повідомляє Костянтин Баранюк, на 2017 рік планують розширити частину дорогу на перетині вул. Під Дубом та просп. Чорновола. Тут змістять тротуар на 1,5 – 2 м. Відповідне рішення підтримала комісія з безпеки дорожнього руху Львівської міської ради у відповідь на звернення депутата Ігора Зінкевича. Наразі Управління транспорту та зв’язку готує проектно-кошторисну документацію.

Також у планах ЛМР на найближчі місяці – заборонити проїзд вантажівок і автобусів по вул. Куліша.

На думку експертів Управління транспорту і зв’язку, це необхідне для того, аби через вібрацію великогабаритного транспорту по бруківці не руйнувалися прилеглі будинки.

Унаслідок змін, усі громадські автобуси, які курсують від ТРЦ Forum Lviv у напрямку Городоцької, курсуватимуть через просп. Чорновола.

П’ять смуг на просп. Чорновола. Жовтим позначені смуги для громадського транспорту, червоним – для приватних авто.

Окрім цього, рух по вул. Медовій зроблять одностороннім у напрямку від просп. Чорновола до вул. Куліша.

«Тут транспорт майже завжди курсує в односторонньому напрямку. Тому своїм рішенням ми не внесемо великих змін», – зазначає Костянтин Баранюк.

На вулицях же Люльки і Зернова транспорт рухатиметься односторонньо у протилежному напрямку.

Нагадаємо, у Львові  міські автобуси №14 та №19 курсуватимуть зі змінами.

Підготувала Ганна Беловольченко

А поділитися?