Восени у Ратуші має запрацювати дитяча кімната

logo
109310_voseni_u_ratushi_mae_zapracjuvati_ditjach.jpeg


На першому поверсі Львівської мерії планують облаштувати дитячу кімнату, де можна буде залишати малечу під наглядом виховательки.фото: selection.readersdigest.cа

фото: selection.readersdigest.cа

У Центрі надання адміністративних послуг, що розташований у приміщенні Львівської міської ради (Ратуша, площа Ринок,1) з’явиться кімната для малюків. Залишати своїх дітей під наглядом няні зможуть усі відвідувачі ЦНАПу, а також працівники мерії та депутати. Про це в коментарі для ;Tvoemisto.tv розповіла депутатка міськради Уляна Пак, яка є авторкою проекту.

«Рішення про облаштування дитячої кімнати ухвалено, – зазначила вона. – Проте, зараз ще шукаємо кабінет, де можна зробити кімнату для маленьких відвідувачів». Уляна Пак пояснила, що такі організаційні моменти гальмують створення кімнати. «В ідеалі, у вересні ми матимемо дитяче приміщення з ремонтом, адже рішення є і проект не потребує великих коштів», – повідомила вона і додала, що діти зможуть у ній гратись, малювати, переглядати телевізор тощо. Перебування у дитячій кімнаті буде безкоштовне.

Нагадаємо, раніше анонсували, що дитячу кімнату в Ратуші відкриють навесні 2017-го року. Попередньо планували, що одночасно у ній зможуть перебувати 5-6 малюків.

Христина Генсьорська


Реклама

А поділитися?