Врятуйте життя маленькому Ігорю

logo
33082_vrjatujte_zhittja_malenkomu_igorju.jpeg


В родині вже померли двоє малюків через таку хворобу.

Родині Сенейко з Львівської області потрібна термінова допомога – на межі життя їхня третя дитинка, двох вже родина втратила, вони не прожили і до рочку…

“У перших двох дітей Ігоря та Оксани було виявлено такий ж діагноз як і у маленького Ігорчика, яких не вдалося врятувати. Батьки пройшли у Львові всі можливі клінічні дослідження, їх запевнили, що все добре і вони можуть народжувати третю дитину і вона буде здоровою! Та нажаль, їхній коханий синочок зараз помирає від страшної хвороби, яку навіть не змогли діагностувати в Україні. Стан дитини критичний”, – розповідають друзі родини.

Клінічний діагноз малюка: хронічна печінкова недостатність. Метаболічна хвороба печінки. Йому потрібно провести термінову трансплантацію печінки.

“Найближча клініка, яка погодилась допомогти врятувати дитину у Польщі у м.Варшава, яка зробила обстеження та втановила діагноз і дала надію на те, що Ігорка можна врятувати, виставила свій рахунок на майже 70 000 евро”, – розповідають друзі родини.

“Батьки просто в розпачі. Страшно навіть уявити, що таке втратити двох діток та дивитися як помирає довгоочікуваний і омріяний синочок. Допоможіть врятувати малюка!”, – просять друзі.

Реквізити для допомоги:

Ката ПриватБанку 5167490023361984

Сенейко Ігор Йосипович


Реклама

А поділитися?